Школа
Юлії Сладковської

+38 (097) 523-68-01
+38 (098) 907-88-65
 

ШКОЛА КРЕАТИВНИХ
МУЗИЧНИХ ПЕДАГОГІВ

Побудуйте свою студію з нуля під час навчання. Систематизуйте і масштабуйте існуючу діяльність раннього музичного розвитку дітей

 

Про школу

 
Сьогодні ми готові поділитися з вами своїм досвідом – усіма методичними прийомами, які ми використовуємо у роботі, розповісти про той синтез методик, який напрацьовуємо уже багато років, а це і Вальдорфська система, і Орф-педагогіка, методики Ш.Сузукі, Далькрозо, Тетяни Рокитянської, і наші власні авторські напрацювання.
 

Ділимося підходами до роботи з новітніми прогресивними методиками музичного раннього розвитку дітей

 

Для кого:

 
 
 
 

Для спеціалістів, які прагнуть розвиватися в області музичного виховання дітей;

Для досвідчених практиків, які мріють створити власну музичну студію

Для керівників дитячих центрів, шкіл, студій, які прагнуть сформувати свій музичний напрямок – сучасним, творчим та прибутковим

Для психологів, педагогів раннього розвитку, Монтессорі-педагогів, батьків, які хочуть використовувати прийоми музичної креативної педагогіки у своїй практиці та зі своіми дітьми;

Для спеціалістів, які хочуть бути керівниками та викладачами філіалів центру "Ділі-Ділі".

Що вас чекає:

Ми розповімо, з чого почати молодому спеціалісту без досвіду, а з чого – професіоналу, який хоче переорієнтуватися у своїй роботі на методики креативної музичної педагогіки.

Ми також розповімо, як надавати заняттям терапевтичного впливу, завдяки якому і батьки і діти позбуваються негативних емоцій та внутрішньої напруги.

 

Через участь у живих уроках з дітьми та практичне проживання матеріалу ви проникнете в усі тонкощі взаємодії з дітьми, занурення в спільний ігровий процесс. Ми допоможемо вам освоїти напрацьований нами музичний матеріал та робочі моделі для організації ігрових занять музикою.

 

Багато уваги приділимо тому, без чого сьогодні дуже складно розвивати свою справу, – як вести просвітницьку діяльність у спілкуванні з батьками та в соц.мережах, які заходи у цьому допоможуть, як завоювати довіру та повагу до своєї справи.

 

Ви дізнаєтеся, як утримувати інтерес дітей та мотивацію батьків на заняття впродовж кількох років, як пояснити, що саме ігровий процес, гра в просторі музики є незрівнянно важливішими для гармонійного розвитку дитини та розкриття її творчого потенціалу, аніж завчені навички та отриманий короткочасний результат.

 

Ми наочно продемонструємо, як живе виконання та робота з концертмейстером стає запорукою органічного занурення дитини в музику, покажемо на практиці, як подавати дітям класичну музику через образи, рух, музикування. Покажемо, якими прийомами допомогти дитині відкрити музику в собі, як розвинути в ній любов до імпровізації.

Ми також розповімо про організаційно-фінансовий бік роботи музичної студії, бо поруч із творчим цей аспект є украй важливим і несе приховані небезпеки.

 
 

Наша мета:

Поділитися підходами до роботи з новітніми прогресивними методиками музичного розвитку дітей, набутим досвідом та знаннями, авторськими багаторічними напрацюваннями у сфері музичної педагогіки.

Cтворити середовище прийняття і підтримки дітей у вільній творчості, середовище дружнього спілкування та ігрового навчання.

 

Ми сподіваємось, що школа зможе принести кожному педагогу максимум користі, натхнення, професійного та особистісного росту, а нашій країні – дати потужних, творчих, професійних фахівців, які будуть сприяти вихованню культурної, мислячої, творчої нації!

 
 
 

ПРО КУРС

 

3

МОДУЛЯ "ПІД КЛЮЧ"

 

Програма 3-х семестрів навчання для повноцінної роботи музичної студії навчального року

36

ГОДИН ПРАКТИКИ

 

Ноти, методичні пояснення матеріалу, ігор, оркестрів, танців, аудіозаписи, відео. Плани концертів, свят, інтерактивних зустрічей

15

РОКІВ ДОСВІДУ

 

100% робота на якість! Навчання на високому професійному рівні. Наставництво під час навчання

 

Теми занять

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відмінність креативної педагогіки від педагогіки традиційної

Становлення в професії музичного педагога. Робота в дитячому музичному центрі, формування команди однодумців

Методики світової креативної музичної педагогіки. Орф-підхід, Вальдорфська система, Ж. Далькрозо, Т. Тютюнникова, Т.Рокитянська та інши. Практичне застосування методик на прикладах живих уроків з дітьми.

Організація ігрової взаємодії з дітьми. Музично-рухова нотна грамота

Body percussion. Розвиток відчуття ритму за допомогою рухів тіла

Розучування музичного матеріалу, музичних поетапних моделей для ігрових занять: Пісеньки-привітання
 Ритмічно-рухові вправи
 Вправи казкової вокалотерапії
Ігри з інструментами, озвучування казок
Творче музикування
Класична музика – проживання через образ, рух, асоціативне мислення, музикування. Гра в оркестрі
Імпровізовані рухи, комунікативні танці
Колискові

На прикладі живої роботи з дітьми розберемо базові заняття та зрозуміємо, з чого починати, як вибудовувати урок, його режисуру, як складати плани ігрових уроків.

Розберемо, як мотивувати батьків до спільних з дітьми занять та орієнтувати їх на задоволення від процессу, а не на показовий результат

Пройдемо поетапну підготовку до інтерактивного концерту, в якому беруть активну участь усі присутні – діти, батьки, бабусі, дідусі та всі інші гості

Музичні інструменти для занять

Як створити музичну студію. Від базових теоретичних понять, напрацювання досвіду до створення бізнес-плану та запуску навчального процесу у різновікових групах

 

Керівник та ведуча

 

ЮЛІЯ СЛАДКОВСЬКА

Керівник Центру раннього музичного розвитку дітей "Ділі-Ділі "(упродовж 15 років).

22 роки досвіду роботи з дітьми. Музичний терапевт, Орф-педагог, ведуча жіночого музично-терапевтичного клубу, автор проекту "Сімейні музичні табори" , засновник і керівник Міжнародного фестивалю "Музична креативна педагогіка".

Ініціатор та керівник Інтернет-спільноти Асоціації музичних педагогів України

Закінчила Київську консерваторію ( КМАУ ім. П.І.Чайковського), де й почала вивчати підходи до музичного виховання дітей, починаючи з часів античності і до наших днів. Навчалася у фахівців з України, Німеччини, Іспанії, Угорщини, США, Росії.

 

Наша команда

 

Ви отримуєте навчання найвищого класу від першокласних експертів свого напрямку.

Тамила Резниченко

Педагог

Катерина
Шинкаренко

Педагог

Микита
Шпанько

Концертмейстер

Олена
Корякіна

Хореограф

Наталія
Скрипніченко

Хореограф

 
 

І головне наше завдання – поділитися з вами досвідом командної роботи, який ми набуваємо в "Ділі-Ділі" ось уже 15 років, щоб цей досвід став для Вас фундаментом у вашій власній справі та власній творчості!

Якщо вам близькі наші ідеї і ви прагнете розвитку, не боїтеся труднощів та роботи над собою, то ми, Юлія Сладковська і команда педагогів «Ділі-Ділі», радо поділимося усім, що знаємо і вміємо, постараємося допомогти вам уникнути багатьох підводних каменів в організації власної музичної студії та зекономити ваш час на шляху професійної реалізації і виконання своєї місії.

 
 
 
 
 

В нашій школі ви отримуєте 100% якісне навчання!

Відеоролики про нашу роботу

Діти від 2 до 3,5 років

Діти від 3,5 до 4,5 років

Діти від 4,5 до 6 років

 

Відгуки наших учасників

 
 

Юля, величезне дякую за школу, за навчання і за Вашу любов.
В середу провела в садочку свято мами на одному диханні. Всі були в захваті.
Встигли зробити Польку Анну з курчатами. То тато з бубном сказав наступного разу йому дати якусь роль зі словами )))
Без Вас це було б неможливо. Ще раз величезне дякую

-   Євгенія Шульга  -

 
 

Цілком задоволена , що стала учасником цієї події. Юлія прекрасний вчитель , який вміє віддавати та отримувати одночасно. Неймовірно позитивна енергія наповнила кожного учасника! Дякую за нову, цікаву та корисну інформацію!

 -  Світлана Гуцуляк -

 
 

Пригадала, як це було... інформація як гра, знання як цікава книга, робота як любов, спілкування як щастя, досвід як космос.. Це вже більше ніж Школа-це сім'я. Саме так я відчуваю і думаю зі мною погодяться всі. Те що ми отримали від фестивалю та першого мудулю назавжди залишиться в серцях!!! Саме в серцях, адже ми прожили кожну історію, рух, звук. Після такого потужного насичення знаннями, практичними вміннями, емоціями, хочеться рухатись тільки ВПЕРЕД!!!!!))) Дякую всім!

-   Екатерина Чигина   -

 
 

Дуже вдячна Юлії та її команді за професіоналізм, відкритість, можливість розвиватись , знаходити однодумців, наповнюватись. Вражена, мотивована, зацікавлена)) Обов'язково раджу всім приєднуватись. Юлія неймовірно надихає, відчуває кожного, надає великий поштовх рухатись тільки вперед! З нетерпінням чекаю продовження і зустрічі з однодумцями)

-   Оксана Вахиль   -

 
 

Обожаю "Дили-Дили" и каждого, кто вложил в него часть себя. Восхищаюсь силой, верой и тем, как Вы идёте свой путь - какие же вы милые, добрые и чуткие!!!

-   Ольга Мартынёнок   -

 
 

Послідовність дій

 

крок 1

 
 

Зателефонуйте нам або залиште заявку

 

крок 2

 
 

Ми обробляємо ваше замовлення

 

крок 3

 
 

Ви отримаєте підтвердження

 

крок 4

 
 

Попередня співбесіда. Питання-Відповіді

 

крок 5

 
 

Після оплати починаємо навчання

Дорогі колеги, всі хто цікавиться музичним розвитком дітей, психологи, музиканти, педагоги раннього розвитку!

Запрошуємо вас в школу креативних музичних педагогів!

 

Вартість участі

 
 

Одного модуля

2 800 грн. -    з 18.11
2 400 грн. - до 17.11
для учасників 1-2 модулів
2 200 грн. - до 17.11

 

Оплату можна вносити в два етапи. Повну вартість потрібно внести до 20 листопада!

до початку 2-го модуля залишилося:

           Дні

  Години

Хвилини   

Секунди         

Ви готові до творчого спілкування та нового досвіду? :)

Тоді ми чекаємо на вас! Давайте зробимо це разом!

Школа креативних музичних педагогів

+38 (097) 523 68 01
+38 (098) 907 88 65

З усіх питань телефонуйте сюди

{{amount}}
Товар добавлен в корзину
Наверх