3-й всеукраїнський

+38 (098) 907 88 65

ФЕСТИВАЛЬ МУЗИЧНОЇ КРЕАТИВНОЇ ПЕДАГОГІКИ

Ділимося підходами до роботи з новітніми прогресивними методиками музичного розвитку дітей

 

Про фестиваль

 

Цей фестиваль буде цікавий і корисний для музичних керівників, педагогів, керівників дитячих закладів, психологів, педагогів раннього розвитку, вихователів, батьків:

 

Усіх, хто цікавиться питаннями музичного виховання дітей;
Усіх, хто прагне знайти шлях навчання музиці заради гармонійного формування, всебічного і глибокого розвитку дитини, а не заради результату;
Усіх, хто прагне за допомогою музичного виховання сприяти творенню вільної, творчої, щасливої особистості,

У фестивалі візьмуть участь провідні фахівці України, досвідчені тренери, лектори, керівники центрів, студій, шкіл, які на практиці втілюють ідеї креативної музичної педагогіки.

ДО ПОЧАТКУ ЗАЛИШИЛОСЯ:

 
 

Наша мета:

Поділитися підходами до роботи з новітніми прогресивними методиками музичного розвитку дітей, набутим досвідом та знаннями, авторськими багаторічними напрацюваннями у сфері музичної педагогіки.

Cтворити середовище прийняття і підтримки дітей у вільній творчості, середовище дружнього спілкування та ігрового навчання.

 

Ми сподіваємось, що фестиваль зможе принести кожному із нас максимум користі, натхнення, професійного та особистісного росту, а нашій країні – дати потужних, творчих, професійних фахівців, які будуть сприяти вихованню культурної, мислячої, творчої нації!

Величезний ресурс для кожного!

 
 
 

ПРО НАС

 
 

12

ГОДИН ПРАКТИКИ

6+

ВЕДУЧІ ТА ЕКСПЕРТИ

60

УЧАСНИКІВ ФЕСТИВАЛЮ

 

Теми занять

 
 
 
 
 
 
 
 

Елементарне музикування, гра в оркестрі

Вокалотерапія. Спів для дітей

Музично-терапевтичні ігри, казки

Музично-рухова нотна грамота

Body percussion. Розвиток відчуття ритму за допомогою рухів тіла

Гра на кольорових трубках, дзвіночках

Становлення в професії музичного педагога. Робота в дитячому музичному центрі, створення власної студії, формування команди однодумців

Інструменти для шумового оркестру від професійних світових брендів та зроблені власноруч

 

Ведучі

 

НАТАЛІЯ
КОПТЄНКОВА

ТЕТЯНА РОКИТЯНСЬКА

ЮЛІЯ
СЛАДКОВСЬКА

ЯНІНА
РУБІН

МИРОСЛАВА
САЛІЙ

ОЛЕКСАНДР
КАЗАРІН

ЄВГЕНІЯ
ШУЛЬГА

 
 

Програма фестивалю

 

Перший день (23.09.2017)

11:00 - Реєстрація учасників. Відкриття фестивалю.

11:15 - Юлія Сладковська та команда педагогів школи креативних музичних педагогів: "Програма креативного музичного виховання дітей ( Орф-підхід, Ж.Далькрозо, Вальдорфська система, метод Ш.Сузукі) Її практичне застосування. " Тренінг-практикум.

13:30 - 14:00 - Перерва на обід

14:30 - 17:00 - Яніна Рубін: "Креативний рух. Імпровізація, спонтанність у роботі з дошкільнятами та дітьми молодшого шкільного віку". Тренінг-практикум.

17:00 - 17:15 - Перерва на чай та каву

17:15 - 18:00 - Мирослава Салій: "Фольклор- "Основа музичного виховання дітей. Народні пісні, ігри, танці, розспівки для дітей"

Другий день (24.09.2017)

11:00 - 13:00 - Тетяна Рокитянська: "Музика у Вальдорфському дитячому садочку. Гра на блок-флейті та казковий світ бандури". Бесіда з практичною демонстрацією.

13:00 - 14:00 - Перерва на обід

14:00 - 15:00 - Наталія Коптєнкова: "Метод Материнської мови Шинічі Сузукі. Застосування та практика украінських педагогів." Лекція з практичною демонстрацією.

15:00 - 16:30 - Олександр Казарін: "Емоційне лідерство, емоційний інтелект їх розвиток засобами музики та їх роль у професії музичного педагога". Тренінг-практикум.

16:30 - 16:45 - Перерва на чай та каву

16:45 - 17:45 - Євгенія Шульга: Київський клуб традиційного танцю. Народні танці для дорослих та дітей. Терапія рухом, відновлення традиціями. Навчальний практикум.

17:45 - 18:30 - Підсумки фестивалю. Висновки. Обговорення.

Увага! Можливі незначні зміни.

Відео про 1-й та 2-й фестивалі

 

Відгуки наших учасників

 
 

Там надо быть!!! Это грандиозно! Превосходно! Удивительно и поразительно! Радость познания! Радость встречи! Радость на пути к мечте! Состояние полной гармонии после фестиваля! Талантливо составленный и организованный,насыщенный интереснейшими практиками от педагогов высочайшего уровня!!! Фестиваль развития творческого потенциала! Пробуждает желание творить!!! Рекомендую коллегам музыкантам!!!

-   Ирина Фофанова   -

 

Много-много восторга, трепета и радости!  Огромное спасибо команде «Дили-дили» и лично Юлии Сладковской – идейным вдохновителям и организатором этого фестиваля. Море открытий, море практики, море радости!

 -  Евгения Малева  -

 

Це дійсно був цікавий, творчий і корисний фестиваль! З нетерпінням будемо чекати на наступні

-   Юлія Деркач   -

 
 

Два замечательных, творческих дня! Даже не ожидала,что абсолютно незнакомые люди могут так открыто общаться друг с другом...Спасибо музыке! Для себя поняла,что иду правильным путём! Это здорово! Дружеское общение, музицирование, игра в оркестре, пение канонов, бесценные мастер-классы! Спасибо всем кто был на встрече! Отдельное спасибо Юлии Сладковской,всем организаторам и каждому тренеру! Выразить эмоции словами просто невозможно...

-   Евгения Шаповалова   -

 
 

У каждого преподавателя наступает такой момент, когда ты понимаешь, что ты вроде бы хорошо делаешь свою работу, но хочется чего-то большего. Хочется разговаривать с коллегами, хочется делиться собой, хочется получать ещё новые знания, развиваться.

-   Наталья Иванова   -

 

Головною ціллю Асоціації є розвиток та поширення ідей креативної музичної педагогіки в Україні. Ми прагнемо створити спільноту для професійного спілкування та обміну досвідом, об'єднати компетентних, творчих, ініціативних педагогів, тих, для кого на першому місці – дитина, її гармонійний розвиток і розкриття творчого потенціалу, «внутрішньої музики», а не суто завчені, часто всупереч бажанню, навички.

Ми прагнемо ділитися власною позитивною життєвою позицією та надихати до творчості усіх, хто поруч. Ми вивчаємо нові можливості для розвитку музичних педагогів, сміливо втілюємо в життя прогресивні ідеї, діємо як команда. Ми прагнемо розвиватися і не зупинятися на досягнутому. І саме тому ми відкриті до обміну думок і до всього нового, націленого на пробудження в наших дітях творчого начала та прагнення до свободи самовираження.

 

Вартість участі

 
 

Двох днів

1 500 грн. - з 13.09
1 320 грн. - до 12.09

 

Одного дня

960 грн. - з 13.09
840 грн. - до 12.09

 

УВАГА!!! Спеціальна ціна!!!
- 5%
знижка для учасників одного модуля школи креативних музичних педагогів
- 10%
знижка для учасників двух модулів школи креативних музичних педагогів

 
 

Схема проїзду

 

Місце проведення: Київ, Новопечерський провулок 7 (метро "Палац України")
"Makoto-Dojo"

Ви готові до творчого спілкування та нового досвіду? :)

Тоді ми чекаємо на вас! Давайте зробимо це разом!

ДО ПОЧАТКУ ЗАЛИШИЛОСЯ:

Асоціація музичних педагогів України

+38 (098) 907 88 65

З усіх питань телефонуйте сюди

{{amount}}
Товар добавлен в корзину
Наверх